PROJELERİMİZ

PROJE, ÜRÜN ve SERVİSLERİMİZ


MTrader-HFT

MeeApps

MTrader-HFT uygulaması ile sabah emirleri(09.40), açılış emirleri(10.00) ve gün içi hızlı erime takibi ile dilediğiniz hisse veya viop kontratlarındaki kademe değişimlerini daha kademeler değişmeden ITCH veri yayını takibi sayesinde farkederek, hızlı pozisyon alabilirsiniz .

MTrader-Arbitraj

MeeApps

MTrader-Arbitraj uygulaması ile dilediğiniz viop kontratı ile ilgili kontrata ait hisse senedinde, belirlediğiniz parametrelere göre karlılığı kovalayabilir ve uygun fırsat oluştuğunda bir taraftan alım yaparken diğer taraftan satış yaparak çift taraflı pozisyon alabilirsiniz .

MTrader-Varant

MeeApps

MTrader-Varant uygulaması ile spot piyasayı MeeApps-AI algoritmaları ile otomatik olarak takip ederek, Black & Scholes ve Newton Rhapson methodları ile hesaplanan uygun koşullarda, istenen hisselere veya endekse ait tüm varantlarda pozisyon alacak şekilde işlem yapabilirsiniz..

MTrader-AI

MeeApps

MTrader-AI uygulaması ile pay ve viop piyasalarının hem anlık hemde geçmişe yönelik trend, aracı kurum dağılımı, volatilite vb.. analizleri yapılarak, geliştirdiğimiz AI algoritmalarımız sayesinde uygun yönlü hisseler seçilerek işlem yapabilirsiniz.

Monitoring

MeeApps

MeeApps monitoring hizmeti ile MeeApps ürünlerinin kurulu olduğu tüm sunucularınız, kaynak kullanımı, program stabilitesi vb.. parametreler dikkate alınarak izlenir ve acil durumlarda ilgili yetkililere bildirimler gönderilerek durumdan haberdar edilir ve hızlıca müdahale edilir.

Yatırımcı İlişkileri Uygulamaları

MeeApps

Halka açık şirketlerin yatırımcı ilişkileri (IR) departmanlarının mobil ve web tabanlı ihtiyaçlarını karşılayacak hem son kullanıcılara yönelik hisse grafikleri, analizleri ve önerileri, hemde IR profosyonellerine yönelik yönetim araçlarına ait ürünlerimiz.

Livy

MeeApps

Livy Geleneksel sipariş verme yöntemlerini chat bazlı mobil uygulama özellikleriyle buluşturan, kullanıcılarına kolay ve hızlı şekilde işletme bulma ve sipariş verme olanağı sağlayan bir mobil uygulamadır.

7/24 Teknik Destek

MeeApps

MeeApps, müşterilerine tüm ürünler için anlaşmalar kapsamında 7/24 teknik destek ve bakım hizmeti sağlamaktadır. Profosyonel kadromuz ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak birinci önceliğimizdir