Livy

Livy Geleneksel sipariş verme yöntemlerini chat bazlı mobil uygulama özellikleriyle buluşturan, kullanıcılarına kolay ve hızlı şekilde işletme bulma ve sipariş verme olanağı sağlayan bir mobil uygulamadır.
Uygulamamızı aşağıdaki adreslerden indirebilirsiniz:
https://itunes.apple.com/us/app/livy/id1209394856?mt=8
https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.com.meeapps.livyapp

Livy ile İhtiyacın olan herşey avucunun içinde, Sadece market ve restoran değil, çiçekçiden bakkala, kuru temizlemeden oto yıkamacısına günlük hayata dair ihtiyaç duyabileceğin tüm dükkanlar elinin altında.
Geleneksel sipariş yöntemlerini unutun. Yazışarak sipariş vermenin kolaylığıyla ve farkıyla tanışın. İstediğin zaman, istediğin yerden, tam istediğin gibi, ne istiyorsan yaz, gelsin.
Siparişin ne zaman gelsin sen karar ver. Nasıl ödeyeceğini sen seç. Siparişin durumuyla ilgili soru sor, ya da fotoğraf isteyip siparişini onayla. Hepsi Livy ile senin elinde.
.
Livy sizden ömür boyu sattığınız ürünle ilgili komisyon talep etmez. Üstelik Livy’yi bir yıl hiçbir bedel ödemeden kullanabilirsiniz.Dar bir çevreye değil daha geniş bir bölgeye hizmet verir, daha çok sipariş alır, daha çok satış yapar, fotoğraf ve video paylaşımı özelliğiyle müşteriye siparişi onaylatabilirsiniz.
Ürün veya hizmetlerinizle ilgili bulunduğunuz bölgede ya da istediğiniz yerdeki kullanıcılara özel reklam yapabilir, satışları canlandırabilirsiniz.
.